Гарно вчимося, гарно відпочиваємо!

В рамках тижня професійної майстерності «Оператор комп’ютерного набору»тапідвищення інтересу до обраної професії 21 листопада 2017р. був проведен позаурочний захід – гра «Морський бій!», який проводила викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Напруженою була боротьба за звання справжнього інфомана, яка відбувалась серед учнів  груп 06 «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець», 08 «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору» та 18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» . У цьому навчальному році завдання вікторини були розроблені із застосуванням новітніх освітніх засобів – інтерактивної дошки та он-лайн ресурсу LearningApps.

Розв’язуючи завдання, учні училища продемонстрували  не лише знання інформаційних технологій, але і свої інтелектуальні здібності,  повагу до суперників, стійкість, волю до перемоги.Перше місце одержала команда «Комп’ютеріки» (група 08 «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору»). І переможених  в цій грі немає, тому що всі учасники вікторина отримали лише тільки позитивні емоції та добрий настрій!

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.