БЕСІДА З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «СВІТ, В ЯКОМУ Я ХОЧУ ЖИТИ»

В рамках тижня толерантності, який проводився в навчальному закладі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» з 13 по 17 листопада, соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною була організована зустріч з представниками: Сектору ювенальної пробації м.Запоріжжя Південно-Східного міжрегіонального управляння питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, який представляв старший інспектор Сектору, лейтенант внутрішньої служби Мотильов Іван Георгійович та Запорізького місцевого центру з надання безоплатної первинної правової допомоги, який представляла головний спеціаліст відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги – Безверхна Світлана Олегівна.

Лейтенант внутрішньої служби Мотильов Іван Георгійович в ході бесіди ознайомив учнів з функціями Служби пробації, а саме щодо забезпечення безпеки суспільства шляхом запобігання вчиненню правопорушень. Розповів про правопорушення та пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомогу, спрямовану на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань).

Цікаву тренінгову програму провела головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги – Безверхна Світлана Олегівна. З метою закріплення теми правового захисту та завершення тижня толерантності була проведена бесіда з елементами тренінгу «Світ, в якому я хочу жити».

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.