ВМІТИ СЛУХАТИ ТА ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЇ ДУМКИ

20 листопада у гуртожитку Запорізького вищого професійного училища відбулася бесіда з учнями на тему: «Вміти слухати та висловлювати свої думки», яку провів фахівець Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зенько Роман Юрійович.

Активізувати учнів, з метою включення в бесіду з елементами тренінгу, допомогала соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна. Учнів було згруповано у дві підгрупи, які працювали над питанням «позитивні та негативні сторони спілкування». Відповідь на питання кожна підгрупа відображала на папері за допомогою малюнків.

Кожен з присутніх на заході зрозумів, що вміння висловлювати свої думки правильно допомагає досягти взаєморозуміння в будь-якій ситуації — в розмові з друзями, педагогами, при працевлаштуванні.

Але для того, щоб оточуючі сприймали всерйоз і прислухалися саме до вашої точки зору, просто необхідно вміти подати свої думки чітко і грамотно.

 

 

 

 

Захід підготували та провели: соціальний педагог Сєргєєва О.А., вихователь гуртожитку Рижих О.В.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.