30 роковини Чорнобильської трагедії

В рамках проведення заходів, пов`язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи 07.04.2016р. у ДНЗ» «Запорізьке ВПУ» викладач методично – учбового центру Цивільного захисту й безпеки життєдіяльності Запорізької області Тимофіїв Альберт Михайлович (капітан II рангу в запасі) провів інформаційне – методичне заняття за темою «Правила поведінки при радіаційних аваріях». На занятті були присутні учні гр. 06 «ОКН. Обліковець», гр.15 «Живописець. Флорист», гр.09 «Агент з постачання. ОКН», викладачи та майстри виробничого навчання.

Було розглянуто наступні питання: поняття радіації, радіоактивне опромінювання, ядерні аварії як різновид техногенних ЧС та правила поведінки підчас радіоактивного опромінювання.

За допомогою мультимедійного пристрою учні побачили кадри знімків аварії на Чорнобильській АЄС та аварії на АЄС Фукусіма в Японії. Потім ознайомились з прибором та одиницями виміру доз опромінювання. Після ретельної перевірки приміщень училища учнями, з`ясовано – радіоактивний фон у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» в нормі.

Після огляду фільму «Правила поведінки при радіаційних аваріях», Тимофіїв А.М. провів опитування учнів та надав відповіді на запитання.

DSCN0953 DSCN0951 DSCN0956 DSCN0949

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар

Білогорохова Г.Ф.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.