Обласна Молодіжна Виставка “Кроком до Майбутнього”

У п’ятницю , 08.04.16, у виставковій залі Спілки митців Запорізької області  була відкрита обласна молодіжна виставка «Кроком до Майбутнього», що проводиться вже багато років поспіль .

Директор ДНЗ ” ЗВПУ” Кондратьєв Ігор Іванович  завжди підтримує участь учнів і викладачів у виставках .

Вже 11 років викладач живопису і малюнку  Прокоф ‘єв Євген Олександрович з успіхом готує своїх юних митців до участі в такій престижній виставці . Ось і цього року його вихованці , учні  груп №10 і №15, з професії ” Живописець . Флорист ” Гонтар Анастасія, Бухенко Вероніка, Нестеренко Нікіта`, Теряник Дар`я, Дорожкіна Ірина, Сідільова Орина, Чухаленко Анфіса стали активними учасниками виставки . А ось такі юні обдарування, як Олійник Марія, Соболь Анастасія , які тількі готуються до вступу до ДНЗ ” ЗВПУ” також мали честь стати учасниками вернісажу – конкурсу “Кроком до Майбутнього “.

Виставку відкрила голова Запорізького Відділення Спілки Художників України, Заслужений Художник України, Член Спілки художників України – Гресик Ірина Станіславівна. Вона зазначила, що картини нашого художнього відділення з кожним роком стають все більш професійними й гідними великих художніх виставок; також було відмічено працю керівництва ДНЗ ” ЗВПУ ” в особі директора Кондратьєва І . І . та викладача Прокоф ‘єва Є . О, завдяки яким наше місто й наша Україна поповнюються талановитими, обдарованими, молодими художниками. Гресік Ірина Станіславівна побажала педагогічному складу невтомно працювати на цій нелегкій, але дуже чудовій ниві мистецтва виховання юних обдарувань.

кроком до майбутнього 1 кроком до майбутнього 2 кроком до майбутнього 3 кроком до майбутнього 4 кроком до майбутнього 5 кроком до майбутнього 6 кроком до майбутнього 7 кроком до майбутнього 8 кроком до майбутнього 10 кроком до майбутнього 9 кроком до майбутнього 11 кроком до майбутнього 12 кроком до майбутнього 13 кроком до майбутнього 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Склав: викладач спеціальних дисциплін Прокоф’єв Євген Олександрович .

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.