Родинне свято День космічного здоров’я

До Міжнародного дня здоров’я та Дня космонавтики 09 квітня в Центральному парку “Дубовий Гай” в районі фонтану “Риби” відбулось велике комплексне, яскраве  та насичене свято – День космічного здоров’я. Організаторами свята були молодіжна організація «Щасливе життя» и благотдійний фонд «Клуб майбутнє».

Безкоштовні творчі й оздоровчі майстер-класи, виставки та дегустації, запуск аеро-, ракето-, судно- й авто- моделей, йога, ігри з аніматорами, конкурси з подарунками, виступи турнікменів, здорове харчування, міні-концерт органної музики та вокально-інструментальна программа – все це чекало на всіх відвідувачів родинного свята.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  виступило партнером свята. Учні, що навчаються за художнім напрямком (декоратори вітрин – флористи та живописці – флористи), подарували городянам  творчі майстер класи з флористики живопису та бодіарту.А також, мали можливість перейняти досвід інших майстрів, взяти участь у конкурсах, оздоровчих програмах та просто отримати приємні враження та  добре відпочити.

Загалом, свято не тільки подарувало всім гарний, весняний настрій, а й заохотило до здорового способу життя та високого рівня культури відпочинку. Надихнуло до творчості, взаємодопомоги та саморозвитку. За що хотілось висловити подяку всім організаторам, учасникам та відвідувачам свята!

V-ZHzimvPk8 PTRR7S0cT4I cRgrMEQXebw Fcyj1mHsNOk s8hnB42Qi4w 6GMNF5LW6_0 kgmCzRXj-0M 2gv9aI-A1zg DSC05269

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                   Качайло Людмила Миколаївна

Майстер з виробничого навчання      Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.