Історична подорож

22 січня 2018 року Україна відзначила  27-річчницю нинішньої державності. 24 серпня 1991 року прийнято Акт проголошення незалежності України, який українці схвалили на референдумі 1 грудня. Ця подія стала відправною точкою для відліку історії сучасної Української державності.

     З нагоди цієї святкової дати, учні нашого училища:гр.10 («Живописець.Флорист»). гр..09 («Агент з постачання. ОКН») були запрошені до «Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва» на історичну подорож «22 січня 1919 року».

    У цікаву історичну подорож боротьби та прагнення українського народу за єдність і свободу нас повели виконуюча обов’язки директора  Писанець Вікторія Володимирівна та бібліотекар Олена Ольшанська.

      Ми мали змогу зазирнути у героїчне минуле нашої України, почути про славетних запорізьких отаманів, побачити документальні фільми про проголошення Акта злуки 22 січня 1919 року, про «живі ланцюгі», що символізують єдність українського народу. Всі присутні відчули з якою самовідданістю боровся наш народ за едність та свободу.

     Історики цілком справедливо відзначають, що 24 серпня 1991 року насправді відбулося відновлення державної незалежності України.

     Добрі справи перетворюються на добрі традиції: сумісні заходи, літературні зустрічі з гостями та досвідченими, відданими своєї справі,  працівниками бібліотеки, дійсно, стали традиційними і дуже корисними для учнів училища. 

    Висловлюємо велику подяку бібліотекарям «Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва» та сподіваємось на подальшу,  плідну співпрацю.

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.