Свято – Святе Водохреща

19 січня православна церква святкує Хрещення Господа нашого Ісуса Христа.Свято Хрещення Господнього є завершальним у циклі Різдвяних свят.

Урочиста й найтаємніша частина свята починається опівночі – службою Божою в церквах. Після відправи священик освячує воду, тричі занурюючи хрест у водойму чи в ополонку, а потім окропляє освяченою річковою водою всіх присутніх. Освячену воду люди набирають та несуть у свої домівки.

З нагоди цього великого свята19 січня 2018 року класним керівником Орел Наталею Григорівною та майстром в/н Чебикіною Анастасією Устинівною було проведено з учнями групи 12 «Маляр. Штукатур» виховний захід «Свято – святе Водохреща». Учням розповіли традиції святкування Водохреща, єдність усіх свят Різдвяного циклу, історію виникнення свята.

Староста групи Дуплік Антон зачитав вірша, присвяченого святу Хрещення Господнього.

В завершенні виховної години бажаючі учні могли поколядувати та пощедрувати. Виховна година пройшла в приємній теплій обстановці.

Нехай у цей Святий день в душі у кожного з Вас знайдеться місце для любові і прощення! Нехай свята вода змиє вантаж тягот і занепокоєнь! Дай Бог Вам сил зберегти чистоту помислів і відкритість душі.

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін   Орел Наталя Григорівна

Майстер в\н                    Чебикіна Анастасія Устинівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.