Профілактика проти вживання психоактивних речовин

   Згідно сумісного плану з профілактики правопорушень , ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» та відділу  ювенальної превенції ,Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області, було проведено тренінг за темою: «До чого призводить вживання психоактивних речовин».

   Місцем проведення став Запорізький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Учасниками якого були учні нашого училища групи 10 («Живописець. Флорист») .

   На тренінгу було проведено міні гру , де учні розділились на дві групи та виявляли  як позитивні так і негативні якості дії психоактивних речовин. Було переглянуто документальний фільм за темою. Учні побачили до яких наслідків доводить  образ життя з вживанням психоактивних речовин.

   Керівники тренінгу разом з учнями проаналізували проблеми та наслідки зловживання психоактивними речовинами і зробили наступні висновки – зловживання цих речовин є міжнародною проблемою, від якої страждає майже кожна країна на земній кулі.  Хімічна сполука змінює функції головного мозку, що, в свою чергу, призводить до тимчасових змін сприйняття, настрою, свідомості та поведінки, що призводить до риску правопорушень .

   Учні пересвідчились, що вживання психоактивних речовин руйнує особистість, а  боротьба з наркоманією є однією із самих важливих та складних проблем сучасного суспільства .

 

 

 

 

 

 

 

   Майстер виробничого навчання Кузьменко Світлана Юріївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.