Семінар-практикум працівників психологічної служби та викладачів хімії професійно-технічних навчальних закладів

27 вересня 2017року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» відбувся семінар-практикум працівників психологічної служби та викладачів хімії професійно-технічних навчальних закладів за темою «Взаємодія психолого-педагогічних методів з теоретичними та практичними основами базової хімії у роботі з девіантними підлітками».

Соціальний педагог Запорізького вищого професійного училища Сєргєєва Олена Анатоліївна прийняла участь у семінарі-практикумі де мала можливість познайомитися з презентацією практичного психолога ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Кучеренко С.С. на тему: «Взаємодія методів психології та хімії в роботі з девіантними підлітками» та прийняти участь у хіміко-психологічній грі «Хімічні перегони», яку провела з учасниками семінару здобувач кафедри фізичної та колоїдної хімії Запорізького державного медичного університету Фролова Ю.С.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.