Формування громадянської компетентності учнівської молоді у полікультурному середовищі

З метою формування у молоді громадянської компетентності в умовах полікультурного середовища та ознайомлення із сучасними пріоритетами громадянської освіти, на базі Запорізького обласного центру молоді відбувся Міжрегіональний науково-методичний семінар за темою: «Формування громадянської компетентності учнівської молоді у полікультурному середовищі».

Активну участь у науково-методичному семінарі прийняли члени Ради учнівського самоврядування: голова Ради самоврядування Хімченко Нікіта, голова навчально-виховної комісії Бугайова Єлизавета та члени комісії Гришко Аліна і Пушкарьова Єлизавета, голова спортивно-туристичної комісії Бугайов Владислав та член культурно-масової комісії Носаченко Вікторія, які разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною відвідали теоретико-інформаційний та практичний блок семінару.

Протягом чотирьох годин учасники семінару мали змогу познайомитися з інноваційним теоретичним та практичним досвідом п’ятнадцяти спікерів за темами:

  • «Загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»;
  • «Взаємодія патрульної поліції та закладів освіти як умова підвищення рівня правової свідомості учнівської молоді»;
  • «Захист прав людини як пріоритетний напрямок діяльності Національної поліції України»;
  • «Формування активної громадянської позиції засобами козацького звичаю «Спас»;
  • «Ігрові технології як засіб формування громадянської компетентності молоді», тощо.

Організатори та модератори науково-методичного семінару – Інститут проблем виховання НАПН України, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, РНМЦ «Освіта та громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Запорізький обласний центр молоді та Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.