Загроза життю та здоров’ю через насильство

За визначенням Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», який Верховна Рада України ухвалила 2001 року, насильство в сім’ї — це «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю».

Так розпочався класний час 20.03.18 в в групі № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Мета класної години ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у сім’ї, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику.

Перегляд соціального ролику в мережі YouTube, дуже схвилював внутрішній стан учнів, вони хвилювались за героїв фільму. Обговорювання було бурхливе, кожен мав змогу виразити свої думки, коментарі та поради,що до того як би вони повели себе в таких ситуаціях.

Довірлива бесіда була дуже корисною, тому що учні наводили приклади  про особисті стосунки у родині.

 

 

 

 

Захід підготувала та провела 

Майстер виробничого навчання                    Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.