Весняний концерт

Після затяжної зими так хочеться тепла та сонця. Весна намагається пробратись в наше місто, але в неї не дуже добре виходить. Тож, учні групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист», за поданням класного керівника Стрілець Наталії Валеріївни, вирішили своїми усмішками і жартами скоріше взяти верх над негодою, щоб весняне тепло потішило нас яскравими сонячними променями, зеленіючою листвою та щебетанням птахів. 03 квітня учні організували «Весняний концерт», де і акторами і глядачами були самі учні. До свята були залучені і учні інших груп.

Розпочали концерт учениці групи № 18 за професією «ОКН. Адміністратор» Волчкова Анастасія та Ковальчук Яна, які привітали глядачів. Наступний номер концертної програми підготував учень групи № 02 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» Канайкін Дмитро, який розповів гумореску Павла Глазового «Батькова наука». Яка ж весна без співів та щебетання пташок? Наступна учасниця, пташка співоча, нашого училища учениця групи № 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Ворона Анастасія заспівала пісню «В городе весна». Наступні учасники із групи № 06 за професією «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Касич Тетяна та Ластова Юлія підготували гуморески та вірш.  А на останок всі глядачі прийняли участь в захопливій грі «Відгадай слово», де кожен бажаючий зміг проявити свій акторський талант.

Захід пройшов весело і не вимушено, всі учні посміхались і жартували, адже нещодавно відсвяткували ще й День сміху. Здивувало всіх те, що похмурий день, під кінець концерту, розвіяли яскраві промені сонця, тож, старання учнів «зазвати» весну увінчалися успіхом.

 

 

 

 

Виховний захід підготувала та провела

класний керівник групи № 11 Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.