Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

     З метою проведення профорієнтаційної роботи, учні  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» були запрошені  на екскурсію до Київського національного університету культури і мистецтв ім. М.Поплавського .

     31.03.18. відбулася подорож до столиці України  – міста Києва.

    Студенти університету нам показали кабінети , де відбувається навчання та розповіли про можливості отримання професій, яким навчають в університеті. Дуже вразили самі кабінети , їх дизайн, розроблений на високому рівні, що робить ще більше комфортним навчання.

      Також відбулась зустріч  з Михайлом Поплавським , який дуже тепло зустрів всіх абітурієнтів з різних куточків України. Він розповів свою історію життя, як він прийшов до успіху, який має зараз. Нам дуже сподобалось спілкування з ним, яке пройшло з легкістю та зацікавленістю. Учні залишились задоволені та дуже вражені університетом, його можливостями надавати великі перспективи для абітурієнтів.

         Як майстер виробничого навчання, я супроводжувала по місту групу 10 («Живописець. Флорист») .  Крім відвідування університету та прогулянки по місту, ми відвідали мистецький арсенал ,а саме виставку «Flashback»  – українське медія – мистецтво 1990-х рр.

         У фокусі інтересу того часу виявилось відео. Український відео-арт виникає на самому початку 90-х. Така серія виставок, присвячених історії сучасного українського мистецтва,  засновникам, явищам, школам, періодам. Мета таких проектів – створення через виставкове дослідження певної візуальної антології, наповненої новими концептуальними поглядами, значеннями і смислами.

       Ця виставка для учнів , творчих професій пішла тільки на користь, за допомогою якої вони глибше пізнають мистецтво та відкривають для себе нові можливості у ньому.

    Частіше подорожуйте та пізнавайте нові міста з користю!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання: Кузьменко Світлана Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.