Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

Фашизм – це різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея єднання та мобілізації нації та держави проти ворогів, ідея постійної війни й панування. Але населення не тільки країн Європи, а й всього світу які понесли численні людські втрати, розуміють суть цієї страшної трагедії, яка пройшла усім світом, змітаючи за собою мільйони ні в чому не винних людей.

Міжнародний день пам’яті жертв фашизму відзначається щороку у всіх тих країнах, які боролися за право жити в світі. У цей день прийнято згадувати тих людей, що загинули в гітлерівських таборах смерті, у результаті фашистських репресій, хвороб і голоду, від нальотів ворожої авіації.

З приводу цієї сумної дати, класний керівник групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Стрілець Наталія Валеріївна та майстер виробничого навчання Гудзь Аліна Юріївна 19 вересня 2018 року провели класну годину, присвячену Міжнародному дню пам’яті жертв фашизму.

Учні уважно слухали класного керівника і, не дивлячись на свій юний вік, могли відповісти на питання «що таке фашизм?», «що таке геноцид?» та «хто був головною особою, яка спробувала втілити в життя свій страшний задум – панувати над світом?». Обізнаність учнів говорить про те, що і до тепер ніхто не забутий і ніщо не забуто, і дає надію на те, що геноциду, масовим розстрілам і кривавим розправам більше не буде місця на землі. 

Ця війна нікого не залишила у виграші. Усі в ній втратили мирних жителів, врожайні поля, мирне небо, сотні тисяч молодих людей, які повинні були жити і будувати майбутнє.

Хвилина мовчання в цей день — усього лише мала частина нашого вселенського «спасибі» усім тим, хто так і не дожив до переможних криків і сліз радості.

 

 

 

 

Класний керівник Стрілець Наталія Валеріївна

Майстер виробничого навчання Гудзь Аліна Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.