А сніг йде, а сніг йде…

     І усі навкруги чогось чекають… Здається, так співається у відомій пісні?

Багато пісень було складено про, мабуть, найгарнішу пору року-зиму! А зимою завжди чекають яскравих вражень  і, насамперед, білого, пухнастого сніжку!

      Відсвяткували ми , майже, усі Новорічні свята та, та ні потішила нас Зимушка – Зима своїми пустощами. У січні розквітли Калюжниці та Рози! І люди, майже,  не очікували такого подаруночка, як зимові розваги! Аж тут-сюрприз – сніг! Білий, пухнастий, як на картинці, з великими білими пластівцями, кружляє, весело залітає за  комір, тане на віях, вабить усіх охочих поринути у свій м’який замет!

     Відразу причепурилися дерева, особливо сосни стоять собі, колишуть важкими лапами, струшуючи оберемки безцінного оксамиту до долу . Радіють такій красі природа і люди, особливо діти.  Та й деякі дорослі, забувши про свій вік, так і намагаються поринути у веселе, без сумніву, «Снігове», дитинство! Коли, пам’ятається, кружляєш на ковзанках, або на санях до самої ночі, а матусі вже набридло гукати з балкону до дому, і вона їде на вулицю, шукати  своє засніжене дівчатко! Іноді й «переподало»  – цілий день на вулиці зголодніле та схолодніле бігає дитя! Так і захворіти не довго! Та нічого, майже не хворіли.

…Сумно дивитися на сучасну молодь-снігового щастя майже не мають, на вулиці майже не бувають, сидять собі по домівках за комп’ютерами.

    А сьогодні, дай Боже, якщо сніг на розтане, є нагода позбавитись після занять!

А сніг йде, а сніг йде. Побачивши таку красу за віконцем, не стримали своїє бажання й викладачі спец. дисциплін і класні керівники груп. № 10, № 15,      ( «Живописець. Флорист») – Євген Олександрович Прокоф’єв,  Анжела Миколаївна Прокоф’єва, разом зі своїми  вихованцями та  майстрами в/ н. гр. № 10, № 15, № 11 – Кузьменко Світланою Юріївною,  Фешкіною Анастасією Віталіївною, Маковецьким Олександром Олександровичем поринути у білий сніг.  Тількі но дочекались закінчення уроку й на вулицю!… Бо прийшла справжня зима!

Вітаємо з усіма Січневими святами , на які ми чекали цілий рік!

Бажаємо усім добрим людям , здоров’я, веселих сімейних розваг, справжньої зимової насолоди!

 

 

 

 

 

 

 

15.012018

З повагою до усіх відвідувачів нашого сайту

Голова методичної комісії професій художнього напряму: А. М. Прокоф’єва.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.