ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ВИХОВАНЦЯМ ІНТЕРНАТІВ

Волонтери Запорізького вищого професійного училища протягом трьох років надають волонтерську допомогу вихованцям інтернатів міста Запоріжжя, проводячи концерти, майстер – класи, зустрічі в колі друзів, дружні зустрічі з шашок та шахів.

Цього року у березні відбулося дві зустрічі: з вихованцями інтернату № 1 та інтернату № 4.

24 березня 2016 року волонтери, з числа учнів Художнього відділення, мали змогу, разом з майстром виробничого навчання Кібальник Юлією Олегівною, показати дітям з особливими потребами Запорізького навчально-реабілітаційного центру-інтернату № 1 майстер-клас з виготовлення квітки «Крокус».

фото 5 фото 1 фото 2 фото 4 фото 3

 

 

 

 

 

 

 

Вихованці з задоволенням виконували вказівки майстра та її помічників, отримавши кінцевий результат – квітку «крокус», виготовлену власноруч.

фото 8 фото 6 фото 7

 

 

 

Особливим моментом було збір квітів у кошик, який заздалегідь підготували учениці групи № 15 з професії: «Живописець. Флорист» – Денисенко Ганна, Лісова Дар’я, Бабаєва Ганна, щоб нагадував дітям про зустріч та яскравий майстер-клас. фото 9

 

 

 

29 березня 2016 року учні ДНЗ «ЗВПУ», учасники обласних кубкових змагань, разом з керівником фізичного виховання відвідали Запорізьку загальноосвітню школу-інтернат №4 з дружньою зустріччю з шашок.

фото 12 фото 13 фото 11

 

 

фото 10

 

 

 

Цю зустріч вихованці школи-інтернату чекали з нетерпінням, адже кожному з них хотілося отримати перемогу. Наші хлопці подарували перемогу вихованцям інтернату, бо головною метою було дружнє спілкування та бажання навчити мислити, грати та вигравати в такій чудовій грі як шашки.

фото 14

 

 

 

Волонтери ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» – це учнівська молодь яка взяла на себе обов’язок допомагати людям, не чекаючи за це винагороду.

Соціальний педагог училища разом з волонтерською групою завжди готові допомагати дітям з особливими освітніми потребами, бо спільні ігри, творчі заняття і, звичайно, набута дружба роблять дітей-інвалідів щасливішими. Тільки разом ми можемо внести свій вклад в їхнє щасливе дитинство.

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.