ТЕАТР – НАЙКРАЩА ШКОЛА ЖИТТЯ

Мистецтво дає крила і забирає далеко – далеко!»

Чехов А.П.

Зараз неможливо уявити собі, щоб наше життя не супроводжувало б мистецтво, творчість. Де і коли б не жила людина, навіть на зорі свого розвитку, вона намагалася осмислити навколишній світ, а значить, прагнула зрозуміти і образно, дохідливо передати отримані знання наступним поколінням.

Картини, музика, театр, книги, фільми дають людині ні з чим незрівнянну радість і задоволення, змушують їй співчувати.

31 березня 2016 року соціальним педагогом Запорізького вищого професійного училища Сєргєєвою Оленою Анатоліївною був організований культпохід до Запорізького театру юного глядача на прем’єру вистави «Дві стріли».

Учні художнього відділення разом з майстрами виробничого навчання Білоцерковець Тетяною Іванівною (група №10 за професією: «Живописець. Флорист») і Гірою Світланою Юріївною (група №13 за професією: Декоратор вітрин) мали можливість подивитися молодіжний спектакль режисера Наталії Вощілової за п’єсою Олександра Володіна “Дві стріли”.

Проблеми, які піднімаються у п’єсі, досить серйозні і актуальні у всі часи. Це проблема вибору, свободи, честі і, звичайно ж, кохання. Художнє рішення, задумане режисером, піднімає ці питання без зайвої повчальності, і в той же час змушує молодих людей задуматися над тим, як би кожен з них поступив в певній ситуації.

Можливості театру багатогранні. Театр формує інтелектуальні та моральні якості, стимулює творчі здібності, сприяє успішній соціалізації. Театральні постановки захоплюють дух. Змушують задуматися над життєвими ситуаціями. Розуміти культуру відносин.

Театр – найкраща школа життя, тому що він виступає в якості джерела інформації про світ, про життя, що дає привід для роботи думки.

Будучи найважливішою частиною людського розвитку, театр:

– формує у людини здатності сприймати, відчувати, правильно розуміти і цінувати прекрасне в навколишній дійсності та мистецтві,

– розвиває творчі здібності, вміння і навички відчувати і створювати красу в навколишньому житті, вдома, в побуті;

– Розвиває розуміння краси в людських відносинах, бажання і вміння вносити красу в побут.

Мистецтво впливає на наше життя з усіх боків, робить її різноманітним і яскравим, живим і цікавим, насиченим, допомагаючи людині все краще і краще розуміти своє призначення в цьому світі.

Наш земний світ зітканий із досконалості і недосконалості. І тільки від самої людини залежить, яким вона зробить своє майбутнє, що буде читати, що слухати, як говорити.

Всі види мистецтв служать найбільшому з мистецтв – мистецтву жити на землі. (Бертольт Брехт)

1 2 3

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.