В ДНЗ ” ЗВПУ” знов відбувся конкурс «Золотий олівець» !

В Запоріжжі, на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище », вже другий рік поспіль відбувся професійний конкурс для молодих митців « Золотий олівець ».

25 навчальних закладів із Запорізької , Дніпропетровської , Одесської обастей прислали свої молоді даровання , для участі у творчому живописному змаганні .У цьму році вже 60 учасників вибороли собі право на конкурсній основі, взяти участь у конкурсі ” Золотий олівець ” .

За традицією , відкрив конкурс директор ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище», Кондратьєв Ігор Іванович.

Гостинно привітав конкурсантів і їх педагогів з початком свята, до якого вони ретельно готувалися.

По особливому тепло , Ігор Іванович , побажав усім перемоги і передав слово нашій особливій гості – директору Департаменту Освіти і науки Запорізької Областної Державної Адміністрації , Озеровій Тетяні Ярославівні.

Тетяна Ярославівна , сама , будучі прихільницею передових методів розвитку молоді , не змогла не завітати до конкурсу і не висловіти своє захоплення ідеєю створення такого цікавого проекту , як ” Золотий олівець ” , який допомогає талановитій молоді , через картини висловити своє , мистецьке бачення до оточуючих нас предметів . Тетяна Ярославівна , якось по – материнські тепло , привітала конкурсантів і висловила свою підтримку про присвоєння конкурсу ” Золотий олівець “, у наступному році , статусу Всеукраїнського !

Ідея створення живописного конкурсу, вже декілька років була мрією художника , члена Спілкі митців України , члена Міжнародної конфедерації ” Художники без границ ” , викладача живопису та малюнку ДНЗ ” ЗВПУ”Прокоф ‘єва Євгена Олександровича .

І ось, завдяки підтримці директора, Кондратьєва Ігора Івановича, та його працьовитій команді: заступника директора з навчально-виробничої процесу Граур Ірини Вячеславівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Хімченко Наталії Юріївни, Голові методичної комісії художнього відділення Прокоф ‘євої Анжели Миколаївни та колективу ДНЗ ” ЗВПУ”, у 2015 року, з успіхом, було проведено перший живописний конкурс “Золотий олівець”!

Конкурс було відкрито гімном “Золотий олівець”, який виконала Бухенко Вероніка, учениця та відмінниця ДНЗ “ЗВПУ”.

Завданням цьогорічного конкурсу було виконання живописного натюрморту в техніці ” Гризайль”. Задача не з легких бо ця техніка передбачає використання усього трьох невиразних кольорів: чорний, білий та коричневий. Навідміну від завдання минулого року, де у конкурсантів була можливість використання усіх кольорів райдуги, да і сам натюрморт був яскравим та репортажним, у цьому році “взяти суддів за душу” можна було тільки якимось нестандартним підходом до вираження нарочіто невиразного натюрморту. Завдання в цьому році значно ускладнено, але підсумки вразили не тільки суддів але і самих конкурсантів та їх викладачів.

Як ніколи складно було присвоювати призові місця. Два перших місця поділили між собою Горобець Маргарита (ЗДШМ №3 м.Запоріжжя) та Коленський Владислав (ДХШ м.Енергодар). Два других місця посіли: Тимошенко Марія (ДХШ м.Енергодар) та Складановська Катерина (ЗОШ№69 м. Запоріжжя). Два треті місця розділили між собою: Олійник Діана (ДНЗ “ЗВПУ”) та Ржепішевська Дар’я (ДХШ м.Енергодар). Призами глядацьких симпатій від директора ДНЗ “ЗВПУ” Кондратьєва І.І. відмічено три роботи: Горбатенко Богдана (НВК№15 м.Днепродзержинськ), Білінська Ольга (ДНЗ “ЗВПУ”) та Гонтар Анастасія (ДНЗ “ЗВПУ”).

Спонсором, який надав призи для переможців є магазин “Гармонія”-матеріали для художників. Для першого місця-професійні набори гуашевих фарб у дерев’яній упаковці; для другого місця-набір гуашевих фарб у м’якій упаковці; для третього-набори папіру “Гоззнак” та графітні олівці; призи глядацьких симпатій- пастель 24 кольори, набір пензлівта набір гуашевих фарб. Також особливо були відмічені почесними графотами роботи наступних учнів: Бухенко Вероніка(ДНЗ “ЗВПУ”), Паньків Давід(ДХШ м.Енергодар), Сорохтій Анастасія(м.Одеса), Попова Дарина(ДХШ м.Вільнянськ), Коноваленко Катерина(МПДЮТ м.Запоріжжя), Верещак Анастасія(КЗ”НСЗШ”№25 м.Нікополь), Бойко Ганна(КЗ”НСШ”№21 м.Нікополь), Клепітько Ельвіра(ДХШ м.Енергодар), Півень Єлизавета(СММШ при ДНУ м.Нікополь), Каракай Катерина(ЗДШМ№3 м.Запоріжжя) Трахінчук Олена (ДХШ Енергодар), Дмітреєнко Таня (ДХШ м.Енергодар), Дьомінова Марина(ДХШ м.Енергодар), Зеленькова Олександра (гімназія №50 м.Запоріжжя).

Прокоф’єв Євген Олександрович вже почав роботу над наступним, третім проектом конкурсу, який він представить на опрацювання до творчої коміссії ДНЗ “ЗВПУ” на чолі з директором Кондратьевим І.І., заступником директора з НВР Граур Ірини Вячеславовні, заступником директора з НВР Хімченко Наталії Юріївни, головою методичної комісії художнього відділення Прокоф ‘євої Анжели Миколаївни. Євген Олександрович поки ще тримає інтригу щодо завдання наступного конкурсу, але відомо, що це буде щось цікаве.

Далі Буде!

фото_золотий_олівець_7 фото_золотий_олівець_6 фото_золотий_олівець_5 фото_золотий_олівець_4 фото_золотий_олівець_3 фото_золотий_олівець_2 фото_золотий_олівець_1

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Голова методичної комісії професій художьного напряму Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.