Фестиваль волонтерів Запорізької області

З нагоди святкування Міжнародного Дня волонтера та з метою розвитку волонтерського руху, соціальної активності серед учнівської молоді, заохочення молоді до благодійних соціальних, інтелектуальних, творчих ініціатив і проектів, 04 грудня 2017 року в актовій залі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР відбувся Фестиваль волонтерів Запорізької області.

Кандидатами для нагородження подяками та Особовими книжками за активну громадську роботу від ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» були: голова Ради учнівського самоврядування, учень групи № 04 з професії «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» – Хімченко Нікіта, Голова волонтерської групи «Лідер», учениця групи № 14 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» – Бухтоярова Оксана та координатор волонтерського руху в ДНЗ «ЗВПУ» – соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

До початку Фестивалю учні мали змогу прийняти участь в інтерактивному заході «Жива бібліотека», де «книги» були живими людьми, а читачі «книг» – учасники студії.

«Книгами «Живої бібліотеки волонтерства» були:

  • Мороз Надія – журналіст, волонтер 55-артилерійської бригади ЗСУ;
  • Шаповалов Сергій – учасник АТО, фасилітатор проекту груп само підтримки «Коло побратимів»;
  • Оспенніков Володимир – волонтер товариства Червоного Хреста України в запорізькій області;
  • Агінська Олена – представник благодійного фонду «Карітас».

Такі заходи, як Фестиваль волонтерів Запорізької області, формують позитивний імідж волонтера у суспільстві, сприяють кращій проінформованності про діяльність волонтерів та їх значення.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.