Екскурсія до військової частини ВСП «Сармат»

5 грудня 2017 року учні  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  відвідали військову частину «САРМАТ». Цей захід був направлений на підвищення духу патріотизму серед учнів.

Спочатку наші учні побували на плацу, де їх чекав загін військової поліції. Вони показували способи забезпечення громадського порядку та військової дисципліни.

Після плацу для нас відтворили справжні польові умови та показали процес мінування з поясненням.

На іншій локації нам розповіли про різні види засобів спілкування між військовими – це були рації та операторські станції.

Спеціально для екскурсії, на якій були наші учні, військові відтворили справжні умови роботи  блокпосту. Ця частина екскурсії вразила и захопила хлопців та дівчат, це було реалістично та цікаво.

Під кінець екскурсії нас відвели до військової казарми. До нашої уваги були представлені умови у яких живуть, харчуються  та відпочивають військовослужбовці. Також нам показали арсенал зброї, а саме: ножі, пістолети, автомати, снайперські гвинтівки та РПГ.

Мати можливість потримати всю цю зброю та задати різні питання про їх арсенал, така нагода випадає нам не часто. Для нас, звичайних підлітків це було дуже цікаво.

 

 

 

 

Член Ради учнівського самоврядування Пушкарьова Єлизавета

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.