Мамай-фест

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище » – є не тільки територією навчання, але і мистецькою територією також ! Тому , що у училищі викладають не просто викладачі , а ще і діючі художники , справжні поціновувачи мистецької справи .

Директор ДНЗ « ЗВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович  завжди наполягає  на тому , що для того , щоб викладати сучасній  молоді , потрібно й самому постійно працювати над своїм духовним зростанням , займатись самовдосконаленням , намагатися бути на вершині подій  й бути гідним того, щоб у тебе хотіли навчатися !  Ігор Іванович постійно  наголошує на тому, що молодь , яка  приходить до нашого учбового закладу , є дуже обізнаною , і викладачі повинні бути цікавими для своїх вихованців !

Викладачі методичної комісії професій художнього напряму поділяють думку адміністрації учбового закладу , що до самовдосконалення у художній професії ! Намагаються  й самі брати участь у престижних Обласних , Всеукраїнських виставках , фестивалях , пленерах , тощо .

Ось і цього літа були запрошенні до участі у ІX Всеукраїнському історико-культорологічному фестивалі , що проходив у Кам’янському (м. Дніпродзержинськ ), викладачі – художники ДНЗ « ЗВПУ» Євген Олександрович та Анжела Миколаївна Прокоф’єви . В перше викладачі взяли з собою своїх вихованців – учнів ДНЗ « ЗВПУ» , з групи №10 – І курсу – Нестеренко Нікіту, та з групи №15 – ІІ курс  – Бухенко Вероніку, з професії «Живописець . Флорист ». Ця, так би мовити «проба пера» прийшлась до душі та сприяла формуванню багатьох вражень юних живописців, а спілкування з «Метрами» сучасного українського мистецтва, безумовно, стала корисною для майбутньої професії  «Живописець».

« Мамай –фест », а саме таку назву має це широкомасштабне дійство , яке  сприяє актуалізації та популяризації історико-культурної спадщини українського народу  , де символом є непересічний образ козака Мамая , глибоко співзвучного українській душі , який втілює у собі багатство форм і сенсів. Сьогодні образ Мамая є надзвичайно актуальним , адже в умовах війни сформувався образ сучасного Героя – захисника України .

« Мамай -фест» проходить під егідою Національної спілки художників України і є одним з осередків культурологічного простору , у якому збираються , для інформаційного обміну,  провідні музиканти , художники , літератори .

Ось і у  цьогорічнім фесті Прокоф’єви  не тільки виставили свої роботи у вернісажі , але й провели живописний майстер- клас для усіх охочих !

Але , реалії сьогодення диктують свої корективи . тому і майстер-клас , цього разу , був проведений не на звичних планшетах і холстах , а на ящиках з під снарядів ! В загалі-то , працюючи у майстер-класі ,було тяжко розуміти , що ти торкаєшся до об’єкту , який причетний до смерті ! Тому , ще з надзвичайно більшим  запалом хотілось  надати йому життєдійну енергетику!  Із небувалою цікавістю взялись до справи! Дивимось що вийшов.

IMG_9436 IMG_9441 IMG_9451 IMG_9456 IMG_9458 IMG_9459 IMG_9468 IMG_9478 IMG_9483 IMG_9486 IMG_9488 IMG_9450 IMG_9452 IMG_9454

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін Прокоф’єв Євген Олександрович

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.