Тобі обирати!

10 червня, під час засідання Координаційної ради з питань реалізації молодіжної політики, розвитку фізичної культури та відбулося підбиття підсумків та нагородження учасників міського конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!»

Метою цьогорічного конкурсу була пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, навчання молоді свідомо ставитися до власного здоров’я і прищеплення нових прикладів молодіжного стилю життя.

Конкурс соціальної реклами в Запоріжжі проходить вже не перший рік. В цьому році учні  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» вирішили  теж  прийняти участь в конкурсі. Були представлені роботи гуртка «Основи інформаційних технологій», керівник: викладач Войтюк Тетяна Миколаївна у номінації соціальна відеореклама . Кудряшова Крістіна, учениця групи № 03 «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир» представила плакат у номінації соціальна зовнішня реклама. І Петрова Гана, учениця групи № 13 «Декоратор вітрин» представила роботу  у номінації  соціальна  друкована реклама. Всі роботи були відзначені почесними грамотами.

Ми вважаємо, що соціальна реклама є вкрай необхідною. Курити, зловживати алкоголем, отримувати задоволення від вживання наркотиків, робити вчинки, які суперечать моральним нормам поведінки в суспільстві, стає немодним. Люди скучили за здоровим способом життя, безкорисливим спілкуванням один з одним.

Саме тому, метою соціальної реклами є поліпшення соціального настрою в суспільстві, звернення увагу на важливі теми, або навпаки – застереження людей від певних дій. Соціальна реклама повинна бути спрямована на тих, хто ще не встиг зробити фатального кроку, або зробив його поки що на несвідомому рівні.

Також, такий конкурс є можливістю для учнів  проявити свої таланти до створення соціальної реклами, яка в майбутньому стане тією рушійною силою, яка допоможе нам позбуватися шкідливих і проблемних питань. Молодь, яка бере участь у таких конкурсах, для себе обирає свій шлях, майбутнє. Це учні, які цілеспрямовано хочуть себе проявити як раз в рекламному бізнесі. І сьогодні ці перші кроки вже можуть показати – є талант у людини чи ні.

 

ЗОЖ_петрова кудряшова1 20160610_105042 кудряшова UxvPHUuppr8 dcbZxtrhoJE 6NzggQnZa9w сертификат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін

Войтюк Тетяна Миколаївна.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.