З родини йде життя людини

Батьки і діти — серця одні.
Батьки і діти— душі пісні,
Батьки і діти — страждань політ,
Батьки і діти — родини цвіт.

Родина, сім’я — це найдорожче для кожної людини. «З родини йде життя людини»,— говорить народна мудрість. Тут людина робить свої пер¬ші кроки, звідси вона виходить у ши¬рокий світ. У сім’ї вона навчається лю¬бові і добра, вчиться шанувати свою землю, свій рід берегти, пам’ять сво¬го роду. Адже недарма говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі».

5 червня  у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» пройшло свято «Фестиваль сім,ї».  Учні  художнього відділення та майстри  виробничого навчання Кібальник Юлія Олегівна, Бідна Вікторія Вікторівна, Гудзь Аліна Юріївна, керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна  провели  різноманітні майстер – класи з професій « Живописець» та  «Флорист». Своїми виробами з квітів та  перлин, дарували людям радість, посмішки та хороший настрій.

Учениця групи № 15, за професією «Живописець. Флорист.», Гонтар Анастасія( майстер в/н Кібальник Ю.О.) прийняла участь у конкурсі малюнків «Щаслива родина – міцна країна» і у своїй віковій категорії зайняла 2 призове місце та отримала у якості приза – електрону книгу. Вітаємо з перемогою.

Нехай всі родини, як пишний вінок,
Щастям барвистим будуть багаті.
Бабусю шануймо і дідуся,
Матусю любімо і тата, – .
Нехай родина дружна уся
Буде на радість завжди багата!
Хай тішаться внуками бабуся і дід,
Хай тато і мама радіють дитині
Хай буде, як дуб, могутній наш рід!
Хай злагода й мир запанують в родині!

20160605_095424

DSCN9609

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.