Тиждень фізичної культури та спорту в ДНЗ «Запорізьке ВПУ»

        День фізичної культури і спорту – свято України, відзначається щорічно у другу  суботу вересня.

        Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією в Державному навчальному закладі  «Запорізьке ВПУ» стало проведення Тижня фізичної культури і спорту.

Мабуть неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для гармонійного і всебічного розвитку особистості. Саме тому в Державному навчальному закладі  «Запорізьке ВПУ» велика роль надається урокам фізичної культури та участі  в спортивних змаганнях міста та області.

Впродовж тижня робота викладачів фізичної культури Краєвої Світлани Вікторівни, Юматова Євгена Володимировича та педагогів навчального закладу була спрямована на: збереження, зміцнення та примноження здоров’я, пропагування здорового способу життя; формування необхідних знань в галузі фізичної культури і спорту; залучення учнів училища до систематичних занять фізичними вправами; виховання любові до фізкультури та спорту; виховання у підлітків колективізму, дисциплінованості, сміливості, витримки, спортивного азарту; вдосконалення фізичних вмінь й навичок учнів, забезпечення їх рухової активності, сприяння емоційного настрою.

В рамках святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні 08.09.2017 р. відбувся спортивно-масовий захід на базі Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай». В програмі заходу був проведений святковий флеш-моб, відзначені найкращі спортсмени та викладачі системи освіти. Так, була відзначена подякою від обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, викладач фізичної культури  ДНЗ «Запорізьке ВПУ»,  Краєва Світлана Вікторівна.

Програма тижня  була надзвичайно насиченою та охоплювала різного роду заходи.        

  Розпочався тиждень лінійкою присвяченою Тижню фізичної культури та спорту в Україні.  Тематична лінійка була проведена викладачем фізичної культури Краєвою Світланою Вікторівною 12.09.2017р.

Одним із цікавих видів ігор є інтелектуальні ігри. До них відносяться шахи та шашки. Настільні  ігри дуже поширенні і є невід’ємною частиною спортивного життя країни. Вони розвивають пам’ять та увагу, кмітливість, логіку і фантазію.

12.09.2017р. пройшли змагання з шашок серед учнів училища.

Підсумком цього спортивного заходу було отримання учнями призових місць.

Дівчата: I місце – Дехтярь Валерія гр.№11., II місце – Белікова Катерина гр.№19., III  місце – Бронштейн  Олександра гр.№19., Гуцуляк Руслана гр.14.

Хлопці: I місце – Дорошенко Михайло гр.№ 04., II місце – Овчаренко Іван.,   III місце – Шевчук Ярослав гр.№02.                                                                                Як кажуть наші учні: «Ми любимо займатись настільним тенісом тому, що під час занять цим видом спорту працюють усі частини тіла. Руками тримаєш ракетку, бігаєш ногами аби встигнути, тулуб також нахиляється. Одна гра в теніс – це все одно, що тривалий урок фізкультури». У змаганнях з настільного тенісу, які відбулись 14.09.2017р.  перемогли:

I місце – Федоренко Олексій гр.. №01, II місце – Абелімець Родіон гр.. № 15,   III місце – Лавданський Микола гр.. № 02.                    

  Футбол один з улюблених видів спорту наших учнів, він розвиває  кмітливість  та швидкість реакцій. Щоб не казали, а футбол тренує не тільки ноги, а і тіло в цілому.

  Тож, 19.09.2017р. відбулася зустріч між першим та другим курсами з міні- футболу. З рахунком 8:8 перемогла дружба.

  А 21.09.2017р. відбулася дружня зустріч з волейболу між дівчатами та хлопцями. З рахунком 2:1 перемогли дівчата.

Також, 21.09.2017р. відбулись змагання найсильніших та най витриваліших хлопців училища з підтягування на перекладині:

I місце – Будніков Іван гр.. № 15, II місце – Бугайов Владислав гр.. № 05,          III місце – Абелімець Родіон гр.. № 15.       

Також, 22.09.2017р. було проведено змагання зі стрибків у довжину з місця. Були отримані такі результати:

Дівчата: I місце – Камінєва Ксенія гр.. № 15, II місце – Гушуляк Юлія гр.. № 09,  III місце поділили– Цьомко Маргарита гр.. № 18 і Мильцева Олександра гр. № 15.

Хлопці: I місце – Герасимчук Родіон гр.. № 19, II місце – Сеньків Андрій гр.. № 18,  III місце – Лавданський Микола гр.. № 02.

За традицією останніх п’яти років, найкращі спортсмени та учасники училищних змагань відвідують змагання з баскетболу на кубок Гаврилова, які, зазвичай, проходять у Палаці спорту ЗАС. Цього року похід відбувся 22.09.2017 р.  Учні із захватом спостерігали за грою професіоналів та вболівали за обрану команду.

За планом заходу, протягом всього тижня у навчальних групах було проведено бесіди та диспути на спортивну тематику. Також в усіх групах було проведено ігрові естафети.

Закінчився тиждень підсумковою урочистою лінійкою, на якій призери змагань отримали грамотами  та спортивні призи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладачі фізичної культури :                                                                                  

Краєва Світлана Вікторівна.

Юматов Євгеній Володимирович

Голова методичної секції предметів загально- професійної підготовки

Єрьоменко Олена Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.