Бібліотечний урок

 З розвитком інформаційних технологій, кожна молода людина має можливість задовольнити пізнавальні, професійні, дозвіллеві інтереси та запити за допомогою різноманітних джерел і численних відео та  аудіовізуальних каналів одержання інформації.  Але ні кінофільми, ні телепередачи– чи радіопередачі, не замінять спілкування з книгою.

     Книга – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум молоді.

     Основне завдання бібліотекаря – навчити учнів любити книгу,користуватись бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом.

Проводячи масові заходи, бібліотекар задовольняє потреби молоді в освіті та самоосвіті, професійному вдосконаленні, розширенню світогляду, духовному, естетичному розвитку.

         З цією метою та прагненням залучення учнів до читання, у ДНЗ «ЗВПУ» було проведено бібліотечний урок «Популяризації літератури» . На уроці були присутні учні гр. 02  “Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник”, голова методичної комісії предметів загально-прфесійної підготовки та класний керівник групи Єрьоменко Олена Миколаївна.

 Бібліотекар, Білогорохова Галина Федорівна, розповіла про правила користування бібліотекою та довідково-бібліографічним апаратом. Показала розташування підручників та художньої літератури у бібліотеці.

    Корисною була розповідь про довгий путь створення книги і учні зрозуміли чому треба берегти та шанувати книгу.

    Добрим показником є запис всієї групи на абонемент бібліотеки, отримання учнями підручників  та художньої літератури.

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар                                     Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.