Майстер шеф

У новому 2017-2018 навчальному році в нашому гуртожитку проживає 81 учень. Учні дуже різні за характером, поведінкою та звичками. Вихователі Пічкар Алла Володимирівна та Рижих Ольга Вікторівна організували гурток ” Майстер шеф” з метою встановлення соціально-дружніх відносин між учнями і для того щоб навчити готувати смачну  і корисну їжу з дешевих продуктів.

  Тому, 20.09.2017р. відбулося перше заняття гуртка ” Майстер шеф”, у якому приймали участь Фатеев Юрій – гр.07«ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», Ніколаєнко Микола – гр.18 «ОКН. Адміністратор», Єрьоменко Сергій – гр.12 «Маляр. Штукатур», Середа Анастасія – гр.02 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», Коляда Уляна – гр.10 « Живописець. Флорист». Також до нас завітала заст. директора з ВР Хімченко Наталія Юріївна.

Учні, під наглядом Ольги Вікторівни приготували смажену картоплю на салі під соусом “А ля студент” та під керівництвом Алли Володимирівни, оригінально оформлену нарізку з овочів. Потім запросили усіх присутніх до столу скуштувати та отримати задоволення від своєї спільної роботи. Ні що так не смакує, як їжа приготовлена своїми руками. Смачного.

 

 

 

 

Вихователі: Пічкар Алла Володимирівна, Рижих Ольга Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.