Здорова нація – здорова Планета

Здоров’я – найцінніший  скарб в житі. А виховання здорової, розумної  нації – головна мета освітньої системи.  Саме з метою  популізації здорового образу життя серед молоді, виховання екологічної свідомості, донесення ідей взаємозв’язку всього живого на планеті, в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» був проведений інтелектуально-ігровий квест «Здорова Планета». Ідея квесту  «космічна подорож» з метою пошуку планети гідної для життя.

Спершу учасники квесту мали пройти станцію дослідів та медичну станцію з випробуванням на фізичну виносливість та здоров’я, а також опитування на тему першої допомоги та засобів  зміцнення імунітету. Після цих тестів юні космонавти отримали приладдя, які допомогли їм у подальшій подорожі.

Далі на спортмайданчику та  в гуртожитку, які перетворились на планети сонячної системи, на учнів чекали нові випробування на знання та силу. В ході цих випробувань, учні дізнались багато нового про нашу галактику та підкреслили для себе особливу цінність  та неповторність нашої планети Землі. Було наголошено на важливості збереження екології, як один з основних передумов індивідуального здоров’я та здоров’я всієї нації.

На завершення квесту вихователь гуртожитку Рижих Ольга Вікторівна та Рада гуртожитку приготували для всіх учасників святкове частування. Втомлені та веселі юні космонавти після чаювання, не бажаючи виходити з образу, продовжили космічну прогулянку та фотосесію біля гуртожитку. Чому так сприяла чудова весняна погода.

422GiuoTUvw gxNqRlFY0wc h7nhx0aP3Pc 1BZvhxPsrWo jSP6T-M2NxE UiJaTeeglK8 zpVD94YOzqQ neMDkSz5zBM SdivzbBbZ9A dBiwrA3w8bA A1e44JvuzJM wvHFI83qX7Y 2D3psTh64qY FtHlf-1Q3Wk HgbXQ99KRDQ 9YJwMhicYnU 2ulfGLehpu4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                     Качайло Людмила Миколаївна

Вихователь гуртожитку         Рижих Ольга Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.