Профорієнтація – зроби свідомий вибір

Скоро учні шкіл отримають атестати, і їм доведеться приймати рішення щодо свого майбутнього. Адже можна піти у вище професійне училище та здобути практичні фахові навички та досвід, якого бракує іншим, чи відразу влаштуватись на роботу й відчути незалежність від батьківського гаманця. То який шлях обрати? Якщо вчитись далі, то як дізнатись, до якої сфери діяльності ти схильний, щоб не помилитися у своєму виборі? Хто може допомогти випускникам шкіл з’ясувати, куди йти далі, щоб у майбутньому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом?

11 квітня 2017 року майстер Чебикіна Анастасія Устинівна та викладач фізичної культури Краєва Світлана Вікторівна відвідали сільські школи в Дніпровському напрямку. Учні з зацікавленням слухали інформацію про учбовий заклад та прийняли запрошення відвідати ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 20 квітня 2017 року на День відкритих дверей.

Сподіваємось, що профорієнтаційна робота педагогічних працівників   ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» допоможе учням прийняти правильне рішення.

 

Майстер виробничого навчання                         Чебикіна А.У.

Викладач    фізичної культури                            Краєва С.В.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.