Запрошення на бал

«Адже це дуже шкідливо – не їздити на бал, якщо ти цього заслуговуєш! ..»

Євген Шварц

«Попелюшка»

Ця стаття про Пастель – рідкісну і дивовижну художню техніку, яку часто називають «падчеркою графіки і живопису». Називають люди необізнані. А ось художники, що працюють з пастеллю, швидше скажуть, що вона – улюблене дитя, яке успадкувало від своїх іменитих батьків їх кращі якості.
Стара казка давно підказала нам рецепт створення маленького дива: якщо у вас в руках є чарівна паличка-Бажання, то часом буває досить гарбуза і пари мишей… у нашому випадку, достатньо було пастелі, паперу і незмінної чарівної палички – Бажання, щоб створити маленькі шедеври. Натюрморт за натури, які писали учні 1 курсу гр.. №15 за професією «Живописець. Флорист» на уроках виробничого навчання, дійсно вразив своєю ніжністю і прозорістю.

 На перегляді робіт учнів гр. №15 з теми «Пастельний живопис», який відбувся 10 квітня були присутні заступник директора з НВР Граур Ірина В’ячеславівна та заступник директора з ВР Хімченко Наталія Юріївна, майстри виробничого навчання Кібальник Юлія Олегівна та Мартинюк Анастасія Олексіївна, і як люди, які знаються на мистецтві, оцінили та насолодилися дивовижною красою пастельних відтінків на папері. Неможливо було не помітити кращі роботи – Буднікова Івана, Каракай Катерини, Камєнєвої Ксенії.

Мабуть, гідно оцінити пастель може теж не кожен … Вона чекає свого глядача-споглядач, здатного дивитися довго, вглиб; йти в картину і подорожувати по ній … Йому вона подарує тепло, світло і спокій … Відчуття Польоту … Смак до Життя і Натхнення …

Запрошуємо вас до нашого пастельного балу – до перегляду робіт!   

 

 

 

 

 

 

 

 Майстер виробничого навчання                                       Кібальник Юлія Олегівна 

 

 

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.