Запорізьке вище професійне училище – учасник об’єднаного проекту Українського Червоного Хреста і UNICEF: «Центр підтримки сім’ї»

В Запоріжжі стартував об’єднаний проект Українського Червоного Хреста і UNICEF: «Центр підтримки сім’ї», з метою створення умов розвитку соціальної активності та усвідомлення важливості принципів рівності у молодіжному середовищі.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером з захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює майже у 190 країнах заради захисту та підтримки дітей починаючи з раннього віку та до юності.

11 квітня на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було організовано та проведено зустріч з представниками мобільної команди Центру Підтримки Сімї м.Запоріжжя з надання психологічної допомоги на тему: «Гендерна рівність».

Протягом години учні спілкувалися з тренерами, які розповідали про статус жінок і чоловіків, про умови реалізації їх прав та можливостей. Кожен з присутніх, з’ясував для себе, що гендерна рівність – це рівний правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості для його реалізації, який дозволяє особам обох статей брати рівну участь у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Аргументуючи свої висловлювання, учні виділяли головне, узагальнювали, робили висновки щодо рівних можливостей для жінок і чоловіків, тим самим готуючи себе до майбутнього життя.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.