Свято весни та кохання

11 березня в запорізькому Центральному парку відпочинку «Дубовий гай» відбулось родинне свято «День коханих». На цьому святі всі вітали свої коханих, танцювали, грали, змагались в конкурсах, катались на атракціонах, частувались смачним гарячим чаєм, освідчувались в коханні та просто насолоджувались життям та денним фаєр-шоу.

Звичайно, це свято не обійшлось без участі ДНЗ «Запорізького вищого професійного училища». Учні гр. № 10 (Анісімова Катерина та Терянік Дар’я), гр.№15(Іванова Олександра, Агапітова Анастасія, Семенко Володимир) за професією «Живописець. Флорист» провели майстер- класи з флористики, живопису, батику, графіки. Підготували та організували майстер-класи майстер виробничого навчання Кібальник Юлія Олегівна та керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна.

Це була чудова нагода не тільки отримати задоволення від свята, але й провести профорієнтаційну роботу, познайомити мешканців міста з професіями, особливостями та перевагами навчання в нашому навчальному закладі.
Не дивлячись на не зовсім весняну погоду, всі учасники майстер-класів отримали корисний досвід, теплі незабутні емоції та чудовий настрій.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання  Кібальник Юлія Олегівна

Керівник гуртка     Качайло Людмила

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.