Профорієнтаційний майстер-клас в Нікопольській школі мистецтв

Профорієнтаційний майстер-клас в Нікопольській школі мистецтв провів викладач живопису та рисунку ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” – Прокоф`єв Євген Олександрович зі своїми учнями: Потепух Олександрою, Каракай Катериною, Чухаленко Анфісою ученицями гр.№15, гр.10 за професією «Живописець. Флорист» .

Для учнів школи мистецтв, викладачів, завучів та методистів був запропонований відкритий урок з відео-показом техніки живопису “Алла-прима” із застосуванням методики “Блискавка”.

Учасникам майстер-класу було проведено лекцію, в якій розкривалися деякі секрети цієї техніки із застосування дедуктивного метода мислення. Завдяки цій методиці відбулося швидке розуміння аудиторією вимог викладача, всі перейнялися великим прагненням створити гарний, цікавий, професійно написаний етюд по пам`яті. Можна не соромлячись назвати ці етюди професійними, тому що учні школи вперше побачили, що вони можуть створювати такі чудові роботи, які можуть посперечатися з роботами професійнихудожників.

Я вважаю, що дітям властиво бути безстрашними перед красою і вони готові не замислюючись створювати фантастичні красиві картини під керівництвом досвідченого, який знає, як зробити, як допомогти і як направити молодого починаючого учня-художника. Вважаю, що майстер-клас приніс багато нового для викладачів та методистів цього навчального закладу, з яким зав`язалися у нашого училища тісні і дружні відносини. Такі майстер-класи приносять в навчальному відношенні велику користь, як для учнів, глядачів, так і для викладача, який їх проводить. Очікуємо на навчання до нашого навчального закладу нових яскравих та талановитих молодих геніїв. Для цього у нашому навчальному закладі створена прекрасна творча і навчальна атмосфера й база з прекрасними і талановитими викладачами, та адміністрацією, яка підтримує наші починання.

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спеціальних дисциплін  професій художнього напряму Прокоф’єв Євген Олександрович.

15 03.2017 р.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.