ВІДЕОТАЙМ «МИ РІЗНІ, АЛЕ МИ РІВНІ!»

З метою формування позитивного виховного потенціалу в учнівському середовищі та уникнення джерела негативного впливу у міжособистісних стосунках, 13 листопада 2017 року соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною був проведений відеотайм «Ми різні, але ми рівні» для учнів, які проживають у гуртожитку.

Хлопці та дівчата з задоволенням переглянули відеоролик, який розкривав поняття «толерантність», показував певні рівні толерантної поведінки людини, виховував чуйність, уважність до інших людей, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчив встановлювати стосунки на доброзичливій основі.

Приймаючи участь у обговоренні учні прийшли до висновку, що треба розвивати навички толерантної поведінки та виховувати почуття взаємодопомоги і дружнього прийняття іншої людини, адже як сказав італійський історик, філософ-гуманіст Г.Гвіччардіні: «Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості».

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.