Відкритий виховний захід – тренінг «МИ ПРОТИ СНІДу»

13 листопада в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» був проведений виховний захід на тему: «Ми проти СНІДу» в групі №08 за професією: «Агент з постачання, Оператор комп’ютерного набору» . На виховному заході були присутні гості: заступник директора з навчально виховної роботи – Хімченко Наталія Юріївна, заступник директора з навчально методичної роботи – Кулинич Олена Анатоліївна, соціальний педагог навчального закладу – Сєргєєва Олена Анатоліївна, майстер виробничого навчання – Кривко Ніна Петрівна.

Виховний захід підготували та провели учні №08 групи та їх класний керівник – майстер виробничого навчання – Бурдейна Любов Михайлівна.

Цей виховний захід був присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

ВІЛ та СНІД…  Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і  просто від дорослих. Але, на жаль, більшість не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується», « зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст..

Під час проведення виховного заходу учні в ігровій формі на прикладі сценок розповіли про історію СНІДу, засоби зараження та профілактичні дії.

Кожна сценка супроводжувалась презентацією з заданим напрямком.

На початку виховного заходу було проведено анкетування на перевірку знань по темі «СНІД», а по закінченню проведено аналіз відповідей.

Учні із задоволенням і інтересом прослухали інформацію про способи зараження та профілактичні дії

У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти – інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

СНІД – це біда не однієї людини. Не однієї нації, не однієї країни.

СНІД представляє загрозу для всіх.

Міжнародним символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка поєднала людей багатьох країн. Сьогодні у всьому світі червона стрічка символізує:

  • Усвідомлення серйозності ВІЛ/СНІДу;
  • Надію на те, що буде знайдено вакцину від ВІЛ і ліки від СНІДу;
  • Солідарність із людьми, які живуть з ВІЛ, їхніми близькими, рідними і друзями;
  • Пам’ять про мільйони людей, життя яких забрала ця недуга;
  • Протест проти істерії і невігластва, дискримінації та суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ.

Учнями були підготовлені та пов’язані червоні стрічки учням та гостям заходу.

Необхідно пам’ятати, що усі ми рівні перед ризиком бути враженими ВІЛ-інфекцією, і тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров’я.

На при кінці виховного заходу був показаний відео фрагмент «СНІД» зі страшними статистичними даними хворих на СНІД в Україні та світі.

Виховний захід пройшов у добрій, теплій атмосфері.

Захід був повчальним, різноманітним за формою та поданням матеріалу. Ніхто з присутніх не залишився байдужим до цієї болючої теми.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання:                       Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.