СКАЙП КОНФЕРЕНЦІЯ З ФАХІВЦЯМИ «КЛІНІКИ, ДРУЖНЬОЇ ДО МОЛОДІ»

З метою збереження здоров’я підлітків та молоді, формування навичок здорового способу життя, в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» організовано та проведено скайп конференцію з фахівцями Клініки, дружньої до молоді.

Під час скайп конференції учні дізналися про послуги, які надає Центр медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» (КДМ):

  • інформаційно-консультативні для підлітків та молоді віком від 14 до 24 років з питань збереження здоров’я;
  • діагностичні, з метою лікування захворювань репродуктивної системи;
  • супровід (комплексний) відвідувачів КДМ, які, крім надання медичних послуг, потребують психологічної, соціально-педагогічної та юридичної допомоги на всіх етапах роботи з ними (при необхідності).

Завідуюча Клініки, дружньої до молоді Бобкова Ольга Вікторівна надала інформацію членам ради учнівського самоврядування ДНЗ «ЗВПУ», які були головними учасниками конференції, щодо індивідуальних консультацій фахівців та з питань профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом, особливо ВІЛ-інфекції, незапланованої вагітності, тощо. Багато питань було стосовно профілактики стресів та подолання кризових ситуацій.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Кулинич Олена Анатоліївна та медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна, які були запрошені на скап конференцію, відзначили позитивну оздоровчу мотивацію учнів та їх свідоме ставлення до власного здоров’я.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.