Міжнародний день миру

21.09.2017 р. у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» було  проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню миру.

На виховному часі були присутні учні гр.06, ( ОКН. Обліковець ), гр..02 ( Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник), гр.10 (Живописець. Флорист), гр.19 ( ОКН. Адміністратор, II курс), гр.18 (ОКН. Адміністратор, I курс).

       Учні почули про історію виникнення та важливість цього свята для всього населення планети. День миру відзначають у світі вже 34-й раз. Згідно з резолюцією, у цей день на всій планеті повинні припинити вогонь і відмовитися від насильства. У центральних установах ООН цей день щорічно розпочинається спеціальною церемонією біля Дзвону миру. О 10-тій ранку за місцевим часом Генеральний секретар ООН перед тим, як вдарити у дзвін, виступає із спеціальним зверненням про важливість миру для всіх людей. Потім іде хвилина мовчання і виступ Голови Ради Безпеки ООН від імені членів Ради.

      ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

      Свято проходило у супроводі мультимедійної презентації, учні мали можливість не тільки побачити Дзвін Миру, а почути його чарівну мелодію.

Захід підготувала та провела бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна, музичний супровід підготував керівник  гуртка Крапивко Віталій Леонідович, активну участь у заході прийняли учні гр.19 (ОКН. Адміністратор, II курс) – Белікова Катерина, Фуркалова Катерина, Проскурина Марина.

 

 

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.