Про безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу

На виконання листа Міністерства освіти і науки  України від 18.09.2017 №1/9-504 «Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу», Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації,  листом №3414 03.2.-14 від 19.09.17 « Про безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу» було запропоновано провести ряд заходів.

       З метою попередження нещасних випадків, відповідно до пункту 4 частини 1 статті 18 Кодексу цивільного захисту України, а також  на виконання листа Запорізької обласної державної адміністрації,  від 19.09.17, у ДНЗ  Запорізькому вищому професійному училищі 21.09.2017, було проведено позаплановий інструктаж (навчання) з питань неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки  та надзвичайних ситуацій учасників освітнього процесу.

  Інженер з охорони праці ДНЗ «ЗВПУ», Ірина Василівна Шепеляковська, ознайомила учнів училища з тим, що 15.09.2017 на території дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія» Одеської міської ради стався груповий     нещасний випадок із смертельними наслідками.

    В ході зустрічі учням було продемонстровано фільм про пожежну безпеку,  особливу увагу було звернено на причини пожежі, людський фактор, недостатнє виконання своїх  обов’язків, незадовільне  знання  правил пожежної безпеки, що може привести до великих матеріальних втрат в ході пожежі та навіть втрати життя. Учні активно приймали участь в обговоренні, навели багато прикладів з власного життя, коли навіть невеликий недопалок, кинутий  в недозволеному місті, може привести до великого лиха.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                          Викладач предмета «Охорона праці»

                                                                          ДНЗ «ЗВПУ»   О.М.Єрьоменко.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.