Тренінг «Негативні соціальні явища та їх подолання»

З метою надання інформації учням щодо негативних явищ у суспільстві та показати взаємозв’язок негативних явищ з протиправною поведінкою; підвести до розуміння, що протиправна поведінка – це вибір людини, а не збіг обставин, 05 лютого в гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ» було організовано та проведено тренінг на тему: «Негативні соціальні явища та їх подолання».

Перед початком тренінгу учні отримали інформацію про існуючі негативні соціальні явища, їх вплив на особистість та державу в цілому. Під час обговорення показали взаємозв’язок між негативними явищами та правопорушеннями.

Фахівець Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зенько Роман Юрійович, який проводив друге заняття з тематичного циклу профілактичних тренінгових занять «Права та обов’язки підлітків», актуалізував питання про захист прав дитини та ознайомив учасників тренінгу діяльністю установ, які займаються питанням захисту прав.

Під час обговорення соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна разом з Романом Юрійовичем роз’ясняла учням, що права захищають від приниження та забезпечують можливості розвитку, бо є щитом, який захищає гідність кожної людини. І, якщо учень має право, то держава зобов’язана гарантувати скористатись цим правом. А саме, право на освіту означає, що держава гарантує кожній людині доступ до освіти.

Учасники тренінгу закріпили отримані знання та проаналізували ситуації щодо порушення прав людини.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.