Інновації в навчанні!

08 лютого поточного року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» успішно пройшов захист дипломних проектів учнів групи № 19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»

Випускники-спеціалісти пройшли довгий шлях,  успішно підготували і захистили дипломні проекти та отримали  відповідну кваліфікацію.

Вже стало традицією, що при розробці практичної частина дипломних проектів, учні створюють  презентації своїх робіт за допомогою хмарних  інтернет-ресурсів.

Учні групи створили та представили результати своєї плідної роботи за допомогою ресурсу Prezi.com.

Prezi.com — це веб-сервіс, за допомогою якого можна створити інтерактивні мультимедійні презентації з нелінійною структурою. Всю презентацію можна згорнути в одну картинку і навпаки, кожний елемент презентації може бути збільшений (акцентований) для більш де-тального вивчення і залучення уваги.

Учні Герасимчук Родіон, Кулік Ігор та Почапський Андрій запропонуваливелику кількость графічного та анімаційного матеріалу для кращої візуалізації презентацій.

Вітаємо наших випускників з отриманням диплому! Зичимо подальших успіхів, звершення всіх мрій і досягнення поставленої мети, а основне – адаптуватись до сучасних реалій. Сподіваємось, що отримана ними кваліфікація та знання принесуть корись Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.