ВОЛОНТЕРСЬКИЙ БАЛ

З нагоди Міжнародного дня інваліда та Міжнародного дня волонтера 04 грудня в палаці культури «Дніпроспецсталь» відбувся волонтерський бал, який щорічно організовує і проводить Благодійна організація «Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр Мазаль Тов» і Запорізька облдержадміністрація.

До участі в заході були запрошені керівники області та міста, організації – партнери, творчі колективи. Волонтери Запорізького вищого професійного училища Цибульська Вікторія – голова волонтерської групи «Лідер» (учениця групи № 10 з професії «Живописець. Флорист»), Бухтоярова Оксана, Циганий Катерина, Боженко Ірина – учениці групи № 14 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» та Кущак Ірина – учениця групи № 08 з професії «ОКН. Агент з постачання» були активними учасниками цього заходу.

На Балу звучали привітання на адресу волонтерських організацій. Культурно-розважальна програма була наповнена яскравими концертними номерами, танцювальною програмою і різноманітними майстер-класами, в яких брали участь і люди з обмеженими можливостями, і люди похилого віку і волонтери. Кожен волонтер отримав жетон для участі в лотереї.

Ідея заходу – створити умови для спілкування і можливої співпраці для громадських організацій, благодійних фондів, які представляють інтереси людей з обмеженими можливостями, і головне – інтеграція самих інвалідів в активне життя міста.

Бальна тематика і ключова ідея вечора визначили дрес-код – вечірнє вбрання.

На заході волонтерські організації представили свої проекти і обмінювалися досвідом співпраці з людьми з особливими потребами, літніми людьми, з вимушеними переселенцями.

Відбулася зустріч з заступником Голови міської ради ветеранів Матвєєвою Валентиною Іванівною та узгоджено нові проекти для ветеранів війни, дітей війни.

На святі добра, благодійності та єднання його учасники і гості ще раз відзначили, що волонтерський рух грає важливу роль в житті країни. Волонтери довели, що головна краса – це краса душі, яка змінює світ навколо, робить його добрішим і гуманнішим.

m0itmvvulx4 f38bda46485dce37726dc6e220959e29 3 2 1 novyij-kollazh-1

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.