СКАЖЕМО НАСИЛЛЮ «НІ!»

25 листопада розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля».

З метою формування уявлення учнівської молоді про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків, ознайомлення з різними видами насильства та формування в молодіжному середовищі позитивного іміджу здорової людини, в групі № 07 з професії «Оператор комп’ютрного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (майстер в/н Кішко К.В.) було проведено виховний захід з елементами тренінгу «Скажемо насиллю «НІ!».

Протягом заняття учні мали змогу з’ясувати суть поняття насильства, розвивали знання про відповідальність своїх дій та вчинків. Отримали від соціального педагога Сєргєєвої Олени Анатоліївни інформацію про те, як можна захистити свою гідність, свої права і себе від будь-якого насильства. Заняття побудоване на тренінгових вправах, дало можливість учням висловити свої міркування.

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна наголосила на необхідність здорового способу життя і формування позитивного іміджу здорової людини.

Під час роботи використовувались мультимедійна презентація на тему «Що таке насильство. Як себе захистити?» та соціальний відео ролик «Насилля в сім’ї».

Учні з задоволенням працювали в групах, створюючи сумісний плакат.

Робота соціального педагога під час виховного заходу була спрямована на попередження насильства серед підлітків. За допомогою тренінгових вправ учні мали змогу відчути наслідки насильства, які виникають внаслідок здійснення порушень прав над іншими людьми.

На завершення заняття Олена Анатоліївна ознайомила учнів з основними правовими документами, що захищають дітей від насильства та повідомила адреси і телефони, за якими слід звертатись за допомогою. Кожен учень отримав пам’ятку.

2 3 4 5 6 8 img_1306 img_1308 img_1309 img_1310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.