Сад незабутніх вражень

З метою формування та розвитку екологічної культури дітей та учнівської молоді, формування та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей вихованців, виховання життєво-компетентної, творчої особистості, здатної успішно самореалізуватися в соціумі як Громадянин, Сім’янин, Професіонал, носій Культури, під керівництвом майстра в/н Кібальник Юлії Олегівни і керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни учні ДНЗ Запорізького вищого професійного училища професій художннього напрямку: Дениснко Анастасія (гр. №15), Бабаєва Ганна (гр. №15), Северюхіна Анна (гр. №15), Лісова Дар’я (гр. №15), Замирайло Аліна (гр. №15), Полігузова Поліна (гр. №14), Мицик Валерія (гр. №14), Анісімова Катерина (гр. №10) відвідали Запорізький міський дитячий ботанічний сад.

Запорізький міський дитячій ботанічний сад єдиний в Україні і в СНД. Він є державною, бюджетною, неприбутковою позашкільною установою, що підпорядковується Міському управлінню освіти і науки Запорізької міської ради. З 1971 року ботанічний сад оголошений парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва і входить до складу природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання світової системи природних ресурсів. В 1992 році Запорізький міський дитячій ботанічний сад вступив до асоціації ботанічних садів України.

Групою було відвідано Зимовий сад,  Кактусарій, Альпінарій, Сад тропічних рослин, сади та квітники з  відкритим грунтом. Учні мали можливість дізнатись історію створення саду, особливості рослин та придбати для себе на згадку цікаву квіточку.

На прогулянці ми зустріли студентів-практикантів та учнів, що займаються в різноманітних гуртках: еколого-натуралістичному, художньо-естетичному та соціально-реабілітаційному. Поспілкувавшись з ними, дізнались про можливість проходження практики та цікавого працевлаштування.

Загалом екскурсія до Ботанічного саду подарувала яскраві враження, цікаву та корисну інформацію, нові знайомства,  заряд бадьорості  та здоров’я.  Учні висловили свою вдячність, затаку  цікаву прогулянку та бажання повернутись до саду ще раз.

8IcJan19ExI DSCN0469 HxjbZu57_10 IEwh-lIx4Rs lVGaP_aifwQ qPOpvGlbF1I qZ9wb_ADE5k SFoC_j8Irk8 SQbKgghzumw TF06SUAKfP0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                         Качайло Людмила Миколаївна

Майстер  з виробничого навчання           Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.