Обласна виставка «Архітектурний Пейзаж»

  1. 05. 16 учні 10 та 15 групи художнього відділення ДНЗ «Запорізьке Вище Професійне Училище»,відвідали виставку «Архітектурний Пейзаж» у Виставковій Залі Спілки Художників України,під керівництвом класних керівників, викладачів спеціальних дисциплін Прокоф`єва Євгена Олександровича та Прокоф`євої Анжели Миколаївни, котрі й самі прийняли учать у виставці.

На виставці були представлені роботи більш ніж 30 художників Запорізької області,котрі показали глядачам, наскільки різноманітним вони бачать наше місто. На виставці також були присутні роботи, які на перший погляд і не стосуються архітектури, але які добре передають настрій та ритм міста, і до котрих раз за разом хочеться підійти, подивитися та зарядитися цією енергією. Однією із таких робіт, була робота Прокоф’євої Анжели Миколаївни «Квітка Запоріжжя». Вона зобразила на своєму батіку наше місто у вигляді чудової та яскравої квітки.

Такі виставки спрягають розвитку художнього смаку, творчої фантазії, розширення світоглядуучнів художнього відділу ДНЗ «Запорізьке Вище Професійне Училище», до тогопізнаються ще й нові техніки виконання творчих робіт.

v1 v2 v3

 

 

 

 

Класні керівники, викладачі спеціальних дисциплін:

Прокоф’єв Є. О., Прокоф’єва А. М.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.