Час проведений з користю.

В гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ» проводять багато виховних та розважальних заходів, що не дають нам сумувати та дають нам можливість розвиватися різнобічно. Викладачі, майстри, соціальний педагог, керівник фізичного виховання, керівник гуртка та бібліотекар проводять різноманітні, цікаві, тематичні виховні години, конкурси та квести.

Так, щочетверга ми маємо можливість відвідувати тематичні заняття які проводить керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна. Це різні за тематикою і напрямом заняття. Це конкурси, квести, заняття з жестової мови та багато цікавих, інтелектуальних  настільних ігор.

Найбільше нам сподобались заняття з жестової мови (мови глухих). А пізнавали основи жестової мови в дружній атмосфері Руденко Марина, Тахтамиш Карина, Бутенко Яна, Гришко Аліна, Іваніків Дар’я, Маслова Наталія та ін. Ми вивчали жестову абетку, привітання, вчилися показувати своє ім’я, прізвище та розповідати про свою  родину. Нам було дуже цікаво, і ми змогли відчути як це не мати можливості сказати словами, а показати жестами та мімікою свою думку.

А далі з великим задоволення та ентузіазмом ми будемо поглиблювати свої знання та вивчатимемо цілі фрази про різні аспекти життя, щоб мати можливість спілкуватися з людьми, які не мають можливості говорити. А потім на прикінці заняття жестової мови ми з радістю пограли в цікаву настільну гру «Поясни слово» де ми змогли не тільки перевірити наш словарний запас, а  ще здивувати всіх своєю мімікою. А умови гри були дуже прості потрібно було пояснювати слова з певною емоцією чи фізичними вправами. Було весело та цікаво. Ми вдячні,  Людмилі Миколаївні за такий неординарний та різний підхід до нас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

учениця групи 18 (ОКН. Адміністратор – 2 курс)              Руденко Марина

учениця групи 19 (ОКН. Адміністратор – 1 курс)            Тахтамиш Карина

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.