Відкритий урок за професією «Оператор комп’ютерного набору»

11 листопада в рамках тижня професійної майстерності, за професією «Оператор комп’ютерного набору», в групі №19 відбувся відкритий урок з виробничого навчання,  який проводила майстер виробничого навчання Паскарь Наталія Юріївна.

Урок за темою «Побудова та створення таблиць у текстовому редакторі. Обробка табличної інформації». Майстер під час уроку використала різноманітні методи стимуляції та мотивації навчальної діяльності. Учні мали змогу ознайомитись з темою уроку у вигляді презентації, курсу відео за темою «Створення таблиць». Для проведення уроку Наталія Юріївна використала візуальні таблиці, роздатковий матеріал, мультимедійний пристрій, комп’ютер. Урок пройшов у емоційній та інтелектуальній атмосфері, використан метод бесіди, який спрямував учнів на проведення аналізу, порівнянь, також ситуативні вправи, які застосовувались для вдосконалення знань, умінь і навичок.

Учні групи №19 Гришко Аліна, Іваніків Дарія, Фуркалова Катерина, Тахтамиш Карина під час уроку виробничого навчання проявляли високий інтерес і активність. У легкій, невимушеній атмосфері та у формі гри пройшов відкритий урок. Цілі, які були поставленні майстром, повністю досягнуті. Урок оцінено на достатньому науково-методичному рівні.

0t2rn38f5t0 ze9pyflel9s yms8lnfegx8 b1rw71qjnim mdwvzm4vmly

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР, Граур Ірина Вячеславівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.