Активні вихідні в колі друзів

Теплі вересневі дні закликують  всіх до активного відпочинку. Особливо, коли в місті відбувається стільки яскравих заходів, присвячених  Дню фізичної культури та спорту України. Учні  ДНЗ ЗВПУ, що мешкають в гуртожитку під керівництвом  викладачів фізичного виховання  Краєвої Світлани  Вікторівни, Басова Павла Павловича та керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни відвідали яскравий фестиваль активного відпочинку на каскаді фонтанів «Райдуга».

На фестивалі всі присутні мали можливість взяти участь в спортивно-ігрових програмах, відвідати фото-зони, послухати учасників концертної програми, приєднатися до яскравих майстер-класів, познайомитися з справжніми майстрами кулінарної та кондитерської справи. Туристичні фірми та молодіжні організації, що були присутні на заході, продемонстрували різноманітні можливості активного і корисного відпочинку для молоді.

Учні ДНЗ ЗВПУ з задоволенням приєднувались до всіх активностей заходу, дізнавались нове та підкреслили для себе багато корисного. Разом зі своїми керівниками влаштували дружній та смачний пікнік в приємному затінку парку. Всі  з захопленням обговорювали побачене та планували майбутні спільні вихідні та  заходи. Від імені всіх учасників заходу та спільного відпочинку, хотілось виказати, свою вдячність організаторам та побажати місту частіше проводити такі фестивалі, а всім нам  міцного здоров’я, високого рівня фізичної культури та частіше збиратися разом для активного відпочинку.

dscn9727 dscn9734 dscn9736 dscn9744 dscn9748 dscn9752 dscn9764 dscn9776 dscn9808 dscn9816 dscn9820 dscn9822 dscn9760

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                                 Качайло Людмила Миколаївна

Викладач фізичного виховання                          Краєва Сітлана Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.