День фізичної культури та спорту в Україні.

Мабуть, неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для розвитку гармонійно і всебічно розвинутої особистості. Саме тому в ДНЗ ЗВПУ велика роль надається   урокам  фізичного виховання   та участі в спортивних змаганнях міста та області.

В рамках святкування Дня фізичної культури та спорту  України  відбувся спортивно-масовий захід на базі спортивного комплексу «Спартак – КПУ».  В  програмі заходу був проведений святковий флеш-моб, фінал Кубку Запорізької області з футболу серед студентів, відзначення найкращих спортсменів та викладачів системи освіти.

Під керівництвом викладача фізичного виховання ДНЗ ЗВПУ  Басова Павла Павловича та керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни учні ДНЗ ЗВПУ, активні учасники спортивних гуртків прийняли активну участь у святковому флеш-мобі, мали нагоду обмінятися досвідом спортивних змагань та просто приємно і з користю поспілкуватися зі спортсменами інших навчальних закладів  системи ПТНЗ.

Хотілось би подякувати керівництву з фізичного виховання  та спорту  в запорізькій області та всім учасникам заходу за гарно проведений час і корисний досвід.

DSCN9671 DSCN9676 DSCN9683 DSCN9687 DSCN9692 DSCN9710 DSCN9718 DSCN9723 DSCN9724

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник фізичного виховання                             Басов П.П.

Керівник гуртка                                                  Качайло Л. М.

Опубліковано у Абітурієнту, загальній категорії, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.