ПІДПИС У ПІДТРИМКУ ДЕКЛАРАЦІЇ МИРУ І ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ

14 березня 2016 року в Сеулі, Південна Корея, була проголошена Декларація миру і припинення війни. Після проголошення Декларації, яка закликає до припинення усіх війн, все більше і більше лідерів держав висловлюють свою підтримку.

Спілка жінок України ініціювала збір підписів у рамках Кампанії «Узаконимо мир –Підпиши у знак підтримки» з метою подальшого направлення в ООН.

Адміністрація ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», педагогічний колектив та учнівська молодь підтримали ініціативу, зібрали підписи у підтримку Декларації миру і припинення війни.

В навчальному закладі та гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ» учні отримали інформацію про Декларацію миру і припинення війни, та ознайомилися з її статтями.

Ми закликаємо нашими підписами високо посадовців та уряд держав внести положення Декларації у внутрішній закон країни.

Ми впевненні, якщо цей закон буде виконуватися усіма державами, на землі не виникатимуть війни і будуть припинені збройні конфлікти у регіонах, які зараз страдають від війни і кровопролиття.

2-4 1-4 선언문 포스터_인쇄(A

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Вихователь гуртожитку – Рижих Ольга Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.