Цілий Світ для закоханих

Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим. (Тільє)

Свято всіх закоханих або День Св. Валентина одне з найчарівніших свят. Свято відвертих почуттів, сміливих зізнань, дружніх теплих побажань, солодких привітань. І ми говоримо про любов у всіх проявах. Любов до коханої людини, до рідних і близьких людей, до друзів, до цілого світу. Щоб поділитися такими щирими теплими почуттями мало одного дня.

Саме тому темі кохання в ДНЗ «Запорізьке ВПУ» був присвячена майже цілий тиждень. Тематична лінійка, різноманітні заходи, майстер-класи, пошта для щирих зізнань, відвідування міських святкових концертів та кіно. Учні активно брали участь у різноманітних заходах міста. Відчули атмосферу свята на концертній програмі в ДК «Орбіта», приєднались до романтичної подорожі «Курортний роман» в Запорізькому центрі молоді.

В четвер для всіх учнів училища, що мешкають в гуртожитку підготували та провели святковий захід «Відкритий Світ для кохання». Вікторини, конкурси, музичні подарунки, цікаві моменти з історії свята – все це чекало на учасників заходу. Ведучі розповіли про давні легенди та традиції цього дня, про особливості святкування Дня закоханих в різних куточках Світу. Учасники виготовляли валентинки, складали вірші про кохання, згадували прислів’я про щирі почуття. Найактивніших чекали солодкі подарунки. А для всіх учасників солодке як справжня любов чаювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка          Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.